Tytuł Ogłoszenia:

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech – kurs język

Dodano: 2020-11-18 14:28:01

Kontakt:

Promedica24

797169099

Nie znasz języka niemieckiego, ale chcesz pracować jako Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech? Zgłoś się do Promedica24! Nauczymy Cię języka niemieckiego! Po kursie zapewnimy oferty pracy w charakterze Opiekuna Seniorów w Niemczech
Właśnie poszukujemy kandydatów na kurs języka niemieckiego od podstaw.
Zapraszamy na KURS ONLINE (Skype, Messenger, WhatsApp). W obecnej sytuacji kiedy większość z Nas zmuszona jest do pozostawania w domach, wykorzystajmy ten czas na naukę!

Po ukończonym kursie gwarantujemy:
- sprawdzone i indywidualne oferty pracy;
- atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
- jedną czytelną umowę;
- dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO) oraz kartę EKUZ;
- kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
- pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie (osobny pokój w mieszkaniu podopiecznego);
- dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
- całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
- szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
- kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
- program lojalnościowy: Zapunktowani24 - pracujesz, wyjeżdżasz na kontrakty, zbierasz punkty, które wymieniasz na nagrody rzeczowe.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 797 169 099


Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe'małpa'promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu -, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

Promedica24

  Główne zdjecie: